Adnan Menderes Mah. Rahmi Üstel Cad, No25/1 Merkez, YALOVA

Shape

Odalar

Standart İki Yataklı Oda

Sizler için hazırlanmış olan Standart İki Yataklı Odamız da 2 Adet Tek Kişilik Yatak mevcuttur.

Otelimiz, konum itibari ile, şehir merkezinde ancak otopark ve gürültü problemi olmadan, huzurlu bir ortamda konaklama imkanı sağlamaktadır. Standart İki Yataklı Odalarımız, hem iş hem de tatil amacıyla otelimizi tercih eden misafirlerimizin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde tasarlanmıştır

Standart Büyük Yataklı Oda

Sizler için hazırlanmış olan Standart Büyük Yataklı Odamız da 1 Adet Çift Kişilik Yatak (160cmx 200cm) mevcuttur.

Otelimiz, konum itibari ile, şehir merkezinde ancak otopark ve gürültü problemi olmadan, huzurlu bir ortamda konaklama imkanı sağlamaktadır. Standart Büyük Yataklı Odalarımız, hem iş hem de tatil amacıyla otelimizi tercih eden misafirlerimizin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde tasarlanmıştır

Üçlü Oda

Sizler için hazırlanmış olan Üçlü Odamız da 3 Adet Tek Kişilik Yatak mevcuttur.

Otelimiz, konum itibari ile, şehir merkezinde ancak otopark  ve  gürültü problemi olmadan, huzurlu bir ortamda konaklama imkanı sağlamaktadır. Üçlü Odalarımız, hem iş hem de tatil amacıyla  otelimizi tercih eden misafirlerimizin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde tasarlanmıştır.

Aile Odası

Sizler için hazırlanmış olan Aile Odamız da 1 Adet Tek Kişilik 1 Adet Çift Kişilik Yatak mevcuttur.

Otelimiz, konum itibari ile, şehir merkezinde ancak otopark  ve  gürültü problemi olmadan, huzurlu bir ortamda konaklama imkanı sağlamaktadır. Aile Odalarımız, hem iş hem de tatil amacıyla  otelimizi tercih eden misafirlerimizin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde tasarlanmıştır.

Delux Aile Odası

Sizler için hazırlanmış olan Delux  Aile Odamız da 1 Adet Çift Kişilik 1 Adet Tek Kişilik Yatak mevcuttur. Bu odalarımızda iki adet banyo bulunmaktadır.

Otelimiz, konum itibari ile, şehir merkezinde ancak otopark  ve  gürültü problemi olmadan, huzurlu bir ortamda konaklama imkanı sağlamaktadır. Delux Aile Odalarımız, hem iş hem de tatil amacıyla otelimizi tercih eden misafirlerimizin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde tasarlanmıştır

Büyük Aile Odası

Sizler için hazırlanmış olan Büyük Aile Odamız da 1 Adet Çift Kişilik 2 Adet Tek Kişilik Yatak mevcuttur.Bu odalarımızda iki adet banyo bulunmaktadır.

Otelimiz, konum itibari ile, şehir merkezinde ancak otopark ve gürültü problemi olmadan, huzurlu bir ortamda konaklama imkanı sağlamaktadır. Büyük Aile Odalarımız, hem iş hem de tatil amacıyla otelimizi tercih eden misafirlerimizin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde tasarlanmıştır.